2020-2021 Erasmus Personel Eğitim Alma Hareketliliği Sonuçlarına aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz. Açıklanan listede bulunabilecek maddi hatalara karşın, 03.09.2021 tarihi mesai bitimine kadar Koordinatörlüğümüze dilekçe ile başvurularak itiraz edilebilir.

2020-2021 Eğitim Alma Hareketliliği Seçim Listesi

 

Açıklanan listede hibeli olarak ilan edilen yararlanıcıların, ödeme işlemlerinin yetişebilmesi açısından aşağıdaki belgeleri faaliyet başlangıçlarından en az 30 gün önce Koordinatörlüğümüze iletmeleri gerekmektedir.

Gitmeden Önce Teslim Edilecek Belgeler:

  1. Birim Yetkilisi ve karşı üniversite tarafından önceden onaylanacak (gün gün verilecek derslerin belirtildiği )  Eğitim Alma Hareketliliği Anlaşması’nın  imzalanmış kopyası (2020 Eğitim Alma Hareketliliği Anlaşması)
  2. Görevlendirme yazısı
  3. Ziraat Bankası’nın  herhangi bir şubesinden açılacak vadesiz Avro hesabı IBAN bilgisi
  4. Eğitim Alma Hareketliliği Hibe Sözleşmesi (Koordinatörlüğümüzde imzalanacaktır)
 • Yararlanıcıların ödemeleri %80 (gidişte)  ve %20 (dönüşte) olmak üzere iki taksitte yapılacaktır.
 • Hareketliliğe katılacak yararlanıcılar, gidecekleri kurumlarda üniversitemizi tanıtmak adına ihtiyaç duyulabilecek tanıtım malzemesi konusunda Koordinatörlüğümüzden destek alabilirler. Ayrıca, Üniversitemizin İngilizce tanıtım sunum ve videolarına aşağıdaki bağlantıdan erişilebilir: https://www.ankara.edu.tr/wp-content/uploads/sites/6/2017/01/ANKARA%20UNIVERSITESI%20SUNU%20-%20%5B16.01.16%5D%20%5Ben%5D.zip
 • Faaliyet tarihi geldiği halde, geçerli bir mazeret olmaksızın faaliyete başlamamış adaylar, hareketlilikten vazgeçmiş sayılacaklardır.
 • Hareketliliğe katılmaktan vazgeçen yararlanıcıların vazgeçme dilekçelerini Koordinatörlüğümüze iletmeleri zorunludur.
 • Tüm faaliyetler en geç 31 Mayıs 2023’e kadar tamamlanmalıdır.

Saygı ile duyurulur.

AB Eğitim Programları Koordinatörlüğü