İSPANYOLCA ve PORTEKİZCE YABANCI DİL KURSLARI

Dünyada en çok kullanılan üçüncü dil olan İspanyolca, Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, Amerikan Devletleri Örgütü, Latin Birliği gibi uluslararası ve bölgelerarası organizasyonların resmi dillerinden biridir.  Ülkemizin, İspanyolcayı resmi dil olarak kullanan 21 ülkeyle ilişkilerinin artmakta olduğu değerlendirilerek merkezimizde A1,  A2,  B1-1,  B1-2,  B1-3,  B2-1  ve  B2-2 seviyelerinde İspanyolca Yabancı Dil kursu düzenlenmektedir.
 
Ayrıca Portekizcenin dünyadaki artan etkinliği, Brezilya, Portekiz ve Portekizce konuşan diğer 6 ülke ile ilişkilerimizin artmakta olduğu değerlendirilerek merkezimizde  A1, A2 ve B1seviyelerinde Portekizce Yabancı Dil kursu da düzenlenmektedir.
 
Eğitim Programlarımız haftada 6 saat (iki gün) olmak üzere iki ay boyunca toplam 48 saat olarak devam edecektir. Öncelikle kamu kuruluşu mensupları ve üniversite öğrencilerine yönelik tasarlanan ve hafta içi akşam saatlerinde düzenlenecek eğitim; dinleme, konuşma, okuma ve yazma çalışmalarından oluşmaktadır.
Merkezimizde gerçekleştirilecek olan kurs programlarına http://latinamerika.ankara.edu.tr web adresinden ön kayıt yaptırabilir, kurs dönemi ve içeriği hakkında ayrıntılı bilgiye Merkezimiz telefonlarından (0312 215 24 84 / 213 89 97) ya da lamerkurs@ankara.edu.tr mail adresine mail atarak ulaşılabilir.