ERASMUS + 2016 – 2017 TIP FAKÜLTESİ HİBESİZ STAJ HAREKETLİLİĞİ İLANI

TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN

ERASMUS + 2015 – 2016 “HİBESİZ” STAJ HAREKETLİLİĞİ  İLANI

Başvuru Tarihleri : 13.10.2016 – 18.11.2016

Erasmus + Programı kapsamında 2016-2017 akademik yılı “Staj Hareketliliği” çerçevesinde Üniversitemizden hareketliliğe HİBE ALMAKSIZIN katılmak isteyen Tıp Fakültesi öğrencilerine duyurulmak üzere hazırlanan ilan metni aşağıda yer almaktadır.  Söz konusu hareketlilikten yararlanmak isteyen öğrenciler önce internet ortamında (app.erasmus.ankara.edu.tr) başvurularını yapacaklar ardından başvuru evraklarını 18.11.2016 tarihine kadar birimlerine teslim ederek başvurularını sonlandıracaklardır.

Başvurular, aşağıdaki takvim doğrultusunda, internet üzerinden (app.erasmus.ankara.edu.tr) yapılarak, başvuru belgeleri öğrencilerin kendi akademik birimlerine teslim edilecektir. Tüm bilgi ve belgeler, AB Eğitim Programları Koordinatörlüğüne ulaştıktan sonra, programa seçilen asil ve yedek adaylara ilişkin liste Koordinatörlükçe ilan edilecektir. Birimlerce alınan başvurular, öğrencinin staj hareketliliğine gideceği yarıyıla göre değerlendirilecek ve aşağıda belirtilen ilgili son başvuru tarihine göre Koordinatörlüğümüze gönderilecektir.

BAŞVURU AŞAMASINDA İSTENEN BELGELER

 1-  Internet başvurusu tamamlandıktan sonra alınacak başvuru formu çıktısı

 2-  Staj yapılacak olan yükseköğretim kurumu (“Genişletilmiş (Extended) ” veya “Yalnızca Staj Faaliyeti için Geçerli (Placement Only)” Erasmus Üniversite Beyannamesi sahibi olmalıdır), işletme, özel/resmi kurumdan öğrencilerin staj yapacakları süreyi ve hangi konuda staj yapacaklarını gösteren davet mektubu.

3-  Kısa özgeçmiş

4-  Not Dökümü

5- Yabancı Dil Sınav Sonuç Belgesi (TÖMER tarafından düzenlenen merkezi sınava girenler için gerek yoktur) *

*  Ayrıntılar için ilan metnini inceleyiniz.

ÖNEMLİ NOT: Tüm belge ve bilgiler eksiksiz olarak hazırlanarak teslim edilmelidir. Eksik belge ve bilgilerle yapılan başvurular geçerli sayılmayacaktır.

2016 2017 Tip Fakaultesi Hibesiz İlanı

Başvuru için:

 https://app.erasmus.ankara.edu.tr