Portekizce Dil Kursu Duyurusu

Üniversitemiz Latin Amerika Araştırma ve Uygulama Merkezi (LAMER)’nce düzenlenmekte olan Portekizce Dil Kursu duyurusu aşağıda sunulmuştur.

Saygı ile duyurulur.

 

“Portekizcenin dünyadaki artan etkinliği, Brezilya, Portekiz ve Portekizce konuşan diğer 6 ülke ile ilişkilerimizin artmakta olduğu değerlendirilerek Merkezimiz bünyesinde 18 Mart 2015 tarihinden beri Portekizce kursları düzenlenmektedir. Bu çerçevede şu ana kadar altı kez A1 seviyesinde; dört kez A2 seviyesinde ve bir kez de B1 seviyesinde Portekizce kursu düzenlenmiştir.

Ankara’da tek olan Portekizce Eğitimi Programımız, haftada 6 saat olmak üzere iki ay boyunca toplamda 48 saat olarak devam edecektir. Dinleme, konuşma, okuma ve yazma çalışmalarına yer verilecek ve öncelikle kamu kuruluşu mensuplarına yönelik olarak tasarlanan eğitim hafta içi akşamları düzenlenecektir.

19 Eylül – 11 Kasım 2016 tarihleri arasında Merkezimizde gerçekleştirilecek olan A1, A2 ve B1 seviyelerindeki yedinci kurs dönemi hakkında ayrıntılı bilgiye Merkezimiz telefonlarından (0312 215 24 84 / 213 89 97) ya da http://latinamerika.ankara.edu.tr/ internet adresinden ulaşılabilir.”